Stojí za přečtení

Pavel Páral: Daňové zbloudění z cesty

Zář
15
Je určitě dobře, když, byť z trochu marketingově pořádaného kongresu ODS, je slyšet o zřetelném návratu ke skutečné politice, k hledání a hájení hodnot jako je svoboda, odpovědnost, vlastnická práva a tržní ekonomika. Méně dobře se ale poslouchá tápání v tématech, které jsou pro pravicovou politiku klíčové a kvůli nimž strana dříve měla své věrné voliče a kvůli jejichž opouštěním a tápáním v prostoru o ně zase přicházela.
Vložil admin 15 Září, 2014 - 07:22 číst dál

Bude nové vedení Lesů ČR i nadále vycházet z Fuksovy „Dřevěné knihy?“

Říj
10

Petr HavelKdyž na podzim roku 2010 představil tehdejší ministr zemědělství Ivan Fuksa hospodářskou strategii státního podniku Lesy České republiky (LČR) prostřednictvím takzvané „Dřevěné knihy“, sklidil dokument zdrcující vlnu kritiky. Po třech letech od výbuchu emocí je ale zřejmé, že základní rámec strategie byl stanoven správně. Přetrvávající problémy, byť zdaleka nejde o žádné detaily, existují jen ve stanovení dvou vyvažujících rovin – mezi LČR a jejich smluvními partnery ohledně podmínek prací pro LČR a mezi podílem státních zakázek mezi velkými a lokálními firmami.

Vložil admin 10 Říjen, 2013 - 15:03 číst dál

J. Šídlo: Přímá volba, nižší platy. To nemohlo dopadnout jinak

Srp
22

Věřte mi, takovou sněmovnu zase dlouho mít nebudeme. Jistěže i v těch příštích zažijeme všechno, co jsme bez dechu sledovali v posledních třech letech – ale takhle pohromadě to asi nebude.

Vložil admin 22 Srpen, 2013 - 10:36 číst dál

P. Štěpánek: Ištvanova právní svévole aneb Nechci slevu zadarmo

Črv
31

Hlášku „Nechci slevu zadarmo“ kdysi vložili do úst profesora Zelí Grossmann se Šimkem v jedné ze svých legendárních povídek. Lidé u toho slzeli smíchy. Když podobnou pitomost zcela vážně provozuje olomoucký vrchní státní zástupce Ivo Ištvan, najde se dostatek hlupáků, kteří se u toho nejen tváří smrtelně vážně a vedou o tom „odborné“ debaty, nýbrž s tím dokonce nadšeně souhlasí.

Vložil admin 31 Červenec, 2013 - 11:55 číst dál

Stránky

Subscribe to RSS - Stojí za přečtení

Fatal error: Cannot redeclare views_views_plugins() (previously declared in /data/www/fuksa.cz/www.fuksa.cz/sites/all/modules/views/includes/plugins.inc:15) in /data/www/fuksa.cz/www.fuksa.cz/sites/all/modules/views-7.x-3.23/views/includes/plugins.inc on line 405