rozhovory

Rozhovory v médiích

Rebel Fuksa: Mandátu nelituji, byli jsme poslední mohykáni

Lis
08

ČT 24 | 8.11.2012 | 18:30 | Pořad: Interview ČT24 |

Bohumil KLEPETKO, moderátor

--------------------

Dobrý večer. Politik ODS, který byl prvním náměstkem na ministerstvu financí, ve vládě Petra Nečase byl ministrem zemědělství, byl koaličním poslancem. Jenže pak se stal jedním z rebelujících poslanců a odhodlal se k vysoké politické hře. Ta nevyšla, skončila jeho odchodem ze sněmovny. Co za vším bylo a jak vše ještě bude a odchází teď, aby se brzy na výsluní politiky zase vrátil? Hostem dnešního Interview je Ivan Fuksa. Ivan Fuksa, rebelující politik ODS, ale od včerejška už ne poslanec ODS, dobrý večer.

 

Vložil admin 8 Listopad, 2012 - 15:09 číst dál

Fuksa: Vláda dokazuje svoji neschopnost, když peníze hledá zase u lidí

Říj
26

Horké chvíle vládě premiéra Nečase připravily nejen výsledky krajských, ale i doplňovacích senátních voleb a pak šestice rebelujících poslanců za ODS kolem Petra Tluchoře. Mezi nimi je i Ivan Fuksa, poslanec, bývalý starosta Příbrami a bývalý ministr zemědělství. Tato skupina poslanců nechce podpořit daňový balíček. Alespoň v té podobě, jak jej původně nabídl ke schválení Nečasův kabinet. Rebelující poslanci údajně odmítají jakékoli kompromisy.

Vložil admin 26 Říjen, 2012 - 00:00 číst dál

I. Fuksa: Nevnucujte mi nějaké důvody, které já osobně nemám

Říj
25

Nevnucujte mi nějaké důvody, které já osobně nemám. Já jsem vám už třikrát srozumitelně a jasně odpověděl, jaké máme cíle. Řeknu to, pane redaktore, počtvrté. Nechceme žádné předčasné volby, nechceme žádný pád vlády a nechceme ani zvyšovat zadlužení státu nad 3 procenta hrubého domácího produktu.

Vložil admin 25 Říjen, 2012 - 16:23 číst dál
Subscribe to RSS - rozhovory

Fatal error: Cannot redeclare views_views_plugins() (previously declared in /data/www/fuksa.cz/www.fuksa.cz/sites/all/modules/views/includes/plugins.inc:15) in /data/www/fuksa.cz/www.fuksa.cz/sites/all/modules/views-7.x-3.23/views/includes/plugins.inc on line 405