Benefiční koncert pro Svatohorské varhany

Led
08

FotoV předvánočním týdnu, v pátek v podvečer 19. prosince proběhl ve svatohorské bazilice další z řady Benefičních koncertů na podporu dostavby Svatohorských varhan. Předvánoční atmosféru tak početnému publiku zpříjemnili sólisté Národního divadla v Praze, barytonista Vratislav Kříž, trumpetista Vladimír Rejlek a varhaník Přemysl Kšica.

 

Vložil admin 8 Leden, 2015 - 16:04 číst dál

Pozvánka na Benefiční koncert

Pro
08

Vážení,

bude pro mě velikým potěšením, pokud opět přijmete mé srdečné pozvání na Benefiční koncert na podporu stavby velkých varhan ve Svatohorské bazilice v Příbrami, nad kterými i letos přebírám záštitu. Skladby zazní v podání sólisty Národního divadla Vratislava Kříže (baryton), na trubku zahraje Vladimír Rejlek a na varhany je doprovodí Přemysl Kšica.

 Koncert se bude konat v pátek 19. prosince 2014 od 19 hodin v Bazilice Nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře v Příbrami.

Vložil admin 8 Prosinec, 2014 - 19:41 číst dál

Daniel Kaiser: Kauza Nagyová: Velká operace klapá naprázdno

Pro
08

Novinka v případu Nagyová žila nějakou dobu jako spekulace, ale teď se z ní stala skutečnost. Vrchní státní zastupitelství v Olomouci, které vede masivní vyšetřování údajné chobotnice kolem bývalé Nečasovy vlády, se pokusí prokázat tehdejší ředitelce kanceláře premiéra Janě Nagyové krácení daní - tedy darovací daně.

Vložil admin 8 Prosinec, 2014 - 19:14 číst dál

Pavel Páral: Daňové zbloudění z cesty

Zář
15
Je určitě dobře, když, byť z trochu marketingově pořádaného kongresu ODS, je slyšet o zřetelném návratu ke skutečné politice, k hledání a hájení hodnot jako je svoboda, odpovědnost, vlastnická práva a tržní ekonomika. Méně dobře se ale poslouchá tápání v tématech, které jsou pro pravicovou politiku klíčové a kvůli nimž strana dříve měla své věrné voliče a kvůli jejichž opouštěním a tápáním v prostoru o ně zase přicházela.
Vložil admin 15 Září, 2014 - 07:22 číst dál

Pozvánka na Benefiční koncert

Dub
03

Vážení přátelé,

bude pro mě velkým potěšením, pokud přijmete mé srdečné pozvání na Benefiční koncert na podporu stavby velkých varhan ve svatohorské bazilice, nad kterým i letos přebírám záštitu.

Koncert proběhne ve čtvrtek 4. dubna 2014 od 19 hodin v Bazilice Nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře.

 

Vložil admin 3 Duben, 2014 - 11:15 číst dál

Bude nové vedení Lesů ČR i nadále vycházet z Fuksovy „Dřevěné knihy?“

Říj
10

Petr HavelKdyž na podzim roku 2010 představil tehdejší ministr zemědělství Ivan Fuksa hospodářskou strategii státního podniku Lesy České republiky (LČR) prostřednictvím takzvané „Dřevěné knihy“, sklidil dokument zdrcující vlnu kritiky. Po třech letech od výbuchu emocí je ale zřejmé, že základní rámec strategie byl stanoven správně. Přetrvávající problémy, byť zdaleka nejde o žádné detaily, existují jen ve stanovení dvou vyvažujících rovin – mezi LČR a jejich smluvními partnery ohledně podmínek prací pro LČR a mezi podílem státních zakázek mezi velkými a lokálními firmami.

Vložil admin 10 Říjen, 2013 - 15:03 číst dál

J. Šídlo: Přímá volba, nižší platy. To nemohlo dopadnout jinak

Srp
22

Věřte mi, takovou sněmovnu zase dlouho mít nebudeme. Jistěže i v těch příštích zažijeme všechno, co jsme bez dechu sledovali v posledních třech letech – ale takhle pohromadě to asi nebude.

Vložil admin 22 Srpen, 2013 - 10:36 číst dál

P. Štěpánek: Ištvanova právní svévole aneb Nechci slevu zadarmo

Črv
31

Hlášku „Nechci slevu zadarmo“ kdysi vložili do úst profesora Zelí Grossmann se Šimkem v jedné ze svých legendárních povídek. Lidé u toho slzeli smíchy. Když podobnou pitomost zcela vážně provozuje olomoucký vrchní státní zástupce Ivo Ištvan, najde se dostatek hlupáků, kteří se u toho nejen tváří smrtelně vážně a vedou o tom „odborné“ debaty, nýbrž s tím dokonce nadšeně souhlasí.

Vložil admin 31 Červenec, 2013 - 11:55 číst dál

T. Haas: Četli jste, dámy a pánové, Bídníky Viktora Huga?

Črv
22

Pokud ano, jistě si vzpomínáte na jednu z hlavních postav románu, inspektora Javerta a jeho posedlost Jeanem Valjeanem.

Vložil admin 22 Červenec, 2013 - 11:20 číst dál

K životnímu jubileu panu I. Fuksovi

Črv
15

Dnes, 15. 7. 2013, se předseda MS ODS Příbram  Ing. Ivan Fuksa dožívá významného životního jubilea, 50-ti let. Přestože se toho času nenachází v záviděníhodné situaci, chtěla bych mu popřát vše nejlepší,  pevné zdraví a silné nervy. Vždy byl a je slušným a čestným mužem. Věřím, že se jeho nevina brzy prokáže a  bude se moci vrátit ke své manželce a dětem.

Vložil admin 15 Červenec, 2013 - 12:05 číst dál

Stránky

Subscribe to Ivan Fuksa RSS

Podporuji

Poslední benefiční koncert