Virtually

Subscribe to zdroj Virtually
Aktualizace: 4 hodiny 23 min zpět

A kdyby Franta nebo Pepík skočili z okna . . . ?

31 Březen, 2018 - 19:23

Tak prý v otázce našeho vyhoštění ruských diplomatů jde především o podporu VB a dalších zemí, protože jsou to naši spojenci. Nejde prý o trest za otravu novináře a jeho dcery, protože v případu zatím existuje spousta nejasností.

číst dál

BÝT ZDE JE KRÁSA

31 Březen, 2018 - 19:18

pozoruhodné malby Pauly Modersohn-Becker
(pozvánka do Lucemburska)

číst dál

Uzdravte si oči - Staré čínské metody pro dobrý zrak

28 Březen, 2018 - 16:32

„Posílené oči dokážou dobře vidět.“
Naučte se pracovat se svou vnitřní energií, tradičně nazývanou čchi. Zkušenosti dosvědčují, že tato velmi snadná cvičení harmonizují člověka i jeho vztah k okolí.

číst dál

Chystá se vystoupení Itálie z eurozóny?

7 Březen, 2018 - 18:00

K dokonalosti dotáhla toto prazvláštní hospodaření Itálie. Jak si to italské banky mohly dovolit? Jednoduše. Spolehly se na Evropskou centrální banku, kterou shodou okolností řídí také Ital. To je známé a na kreativní účetnictví Maria Draghiho jsme si již zvykli. Ale ještě před nedělními volbami se začalo dít něco podivného.

číst dál

Itálie je další

7 Březen, 2018 - 17:58

Další evropská země, tentokrát Itálie, zažila volební zemětřesení. Tradiční proevropské partaje také tam propadly. Lidé mají současného establishmentu dost napříč celou Unií. To, co občanům ordinují jednotlivé vlády pod kuratelou Bruselu, lidé stále více odmítají. Platí to od Británie na západě přes Německo ve středu, Polsko na východě až po Itálii na jihu.

číst dál

Soukup má spojence ve Švýcarsku

7 Březen, 2018 - 17:54

Švýcaři včera hlasovali o návrhu hnutí No Billag, který má velký význam i pro nás. Šlo totiž o úplné zrušení povinných poplatků za veřejnoprávní média. Přívrženci tohoto plánu kritizují příliš vysoké náklady a ideologičnost švýcarských médií, podobně jako Jaromír Soukup kritizuje Českou televizi.

číst dál

Zbláznili se všichni?

5 Březen, 2018 - 07:05

Na Slovensku byla spáchána dvojnásobná vražda.  Obětí byl mladý muž a jeho přítelkyně. Mladý muž byl novinář. Policie vzápětí prohlásila, že prověřuje i  ten směr vyšetřování, kdy  důvodem vraždy, může být  právě jeho práce.

číst dál